Home
Vereniging
Vereniging
Organisatie
Historie
Clublied
Complex & Tenue
Privacy beleid
Technisch beleid
Duurzaamheid
Vertrouwenspersoon
VOG
Rookbeleid
Lidmaatschap
Lidmaatschap
Informatie
Inschrijven
Uitschrijven
Overschrijven
Inschrijven als vrijwilliger
Wijziging doorgeven
Contributie
Spelregels contributie
Normen en Waarden
Spelregelbewijs
Handboek KNVB
Nieuws
Archief
Audio fragmenten
Historie archief
WDS 75 jaar
Elftallen archief
Sportcomplex archief
Evenementen archief
Sponsoren archief
Teams
Senioren
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4 - Zaterdag
5 - Zaterdag
VE1 - Zaterdag
WDS5 - ZA
Jeugdvoetbal
JO19-1 - Zaterdag
JO16-1 - Zaterdag
JO14-1 - Zaterdag
JO13-1 - Zaterdag
JO12-1 - Zaterdag
JO12-2 - Zaterdag
JO11-1 - Zaterdag
JO10-1 - Zaterdag
JO9-1 - Zaterdag
JO9-2 - Zaterdag
JO8-1 - Zaterdag
Programma
Sponsors
Webshop
Webshop
Merchandise
Contact
Mijn Club
Home
Vereniging
+
Vereniging
Organisatie
Historie
Clublied
Complex & Tenue
Privacy beleid
Technisch beleid
Duurzaamheid
Vertrouwenspersoon
VOG
Rookbeleid
Lidmaatschap
+
Lidmaatschap
Informatie
Inschrijven
Uitschrijven
Overschrijven
Inschrijven als vrijwilliger
Wijziging doorgeven
Contributie
Spelregels contributie
Normen en Waarden
Spelregelbewijs
Handboek KNVB
Nieuws
Archief
+
Audio fragmenten
Historie archief
WDS 75 jaar
Elftallen archief
Sportcomplex archief
Evenementen archief
Sponsoren archief
Teams
+
Senioren
+
1 - Zaterdag
2 - Zaterdag
3 - Zaterdag
4 - Zaterdag
5 - Zaterdag
VE1 - Zaterdag
WDS5 - ZA
Jeugdvoetbal
+
JO19-1 - Zaterdag
JO16-1 - Zaterdag
JO14-1 - Zaterdag
JO13-1 - Zaterdag
JO12-1 - Zaterdag
JO12-2 - Zaterdag
JO11-1 - Zaterdag
JO10-1 - Zaterdag
JO9-1 - Zaterdag
JO9-2 - Zaterdag
JO8-1 - Zaterdag
Programma
Sponsors
Webshop
+
Webshop
Merchandise
Contact
Mijn Club
Voetbalkamp 2024
Schrijf je in
Nieuws
Lezing topsport en inclusie - 28 maart
25
mrt
2024
Voetbalkamp 2024
20
mrt
2024
Wedstrijdverslag WDS - NOC
18
mrt
2024
Wedstrijdverslag Stolwijk - WDS
17
mrt
2024
Jubileumfeest 125-jarig bestaan IJsclub Driebruggen
14
feb
2024
Uitslagen
Geen informatie
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
6 apr. 08:30
Woerden JO11-2 - WDS JO11-1
Sportpark Woerden
6 apr. 08:45
WDS JO13-2 - Be Fair JO13-3
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 09:00
WDS JO8-1 - Be Fair JO8-5
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 09:00
WDS JO9-1 - Jodan Boys, de JO9-3
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 09:45
Be Fair JO13-2 - WDS JO13-1
Sportpark 't Suyt
6 apr. 09:45
ESTO JO10-3 - WDS JO10-2
Sportpark ESTO
6 apr. 10:00
WDS JO10-1 - Woerden JO10-2
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 10:00
Kamerik JO12-1 - WDS JO12-1
Sportpark Mijzijde
6 apr. 10:15
WDS JO14-1JM - Spirit JO14-2
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 10:15
Woerden JO10-5 - WDS JO10-3
Sportpark Woerden
6 apr. 10:30
Kagia JO16-1 - WDS JO16-1
Sportpark Lisserbroek
6 apr. 12:00
WDS 2 - FC Oudewater 2
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 12:30
WDS 4 - Sportlust '46 7
Sportpark Wierickeweide
6 apr. 14:15
ARC JO18-2 - WDS JO18-1
Sportpark Zegersloot
6 apr. 14:30
WDS 1 - Bolnes 1
Sportpark Wierickeweide
Afgelastingen
Geen afgelastingen
Aanmelden